Рімер Super Stars ST-209 (1/4 - 1 5/8")

Інформація
Пошук

Рімер Super Stars ST-209 (1/4 - 1 5/8")

Виробник: Super Stars (DSZH)
Код товару: DSZH_03758

Короткий опис


Рімер Super Stars ST-209 (1/4 - 1 5/8") для зняття фаски з труб - ідеальний інструмент для професійного вирівнювання і видалення фаски з труб діаметром від 1/4 до 1 5/8". Цей рімер від Super Stars ST вирізняється високоя... Читати далі...

Короткі характеристики


Бренд - Super Stars (DSZH)
Країна бренду - Китай
Переглянути всі характеристики

Знайшли дешевше?
490 Грн

  • Наявність: На складі

Рімер Super Stars ST-209 (1/4 - 1 5/8") для зняття фаски з труб - ідеальний інструмент для професійного вирівнювання і видалення фаски з труб діаметром від 1/4 до 1 5/8". Цей рімер від Super Stars ST вирізняється високоякісним виготовленням і продуманим дизайном, забезпечуючи точність та легкість використання.

Основні характеристики:

  1. Універсальність: Спроектований для роботи з трубами різних діаметрів (від 1/4 до 1 5/8"), цей рімер стає невід'ємною частиною вашого інструментарію для обробки трубопроводів різного типу.

  2. Зняття фаски: Спеціально розроблений для ефективного і безпечного зняття фаски з труб, забезпечуючи гладкий та рівний край.

  3. Точність роботи: Прецизійне виготовлення та високоякісні матеріали гарантують точне та надійне вирівнювання та зняття фаски.

  4. Надійність та Міцність: Рімер виготовлений для тривалого використання в умовах робочого середовища, володіючи міцністю і стійкістю.

  5. Зручність використання: Легкий та зручний дизайн робить цей рімер приємним у використанні, а ергономічна рукоятка забезпечує комфортну роботу.

  6. Простота налаштування: Легко налаштовується для роботи з різними діаметрами труб, що дозволяє ефективно використовувати його в різних сценаріях.

Super Stars ST-209 для зняття фаски з труб - ваш надійний помічник у завданнях обробки та підготовки трубопроводів для подальшого використання.

1
Бренд Super Stars (DSZH)
Країна бренду Китай

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Рімер Super Stars ST-209 (1/4 - 1 5/8")

Акції