Ваги Wi-Fi заправочні Super Stars ST-RF100 (до 100 кг, ±0,05%, точність 5 гр.)

Інформація
Пошук

Ваги Wi-Fi заправочні Super Stars ST-RF100 (до 100 кг, ±0,05%, точність 5 гр.)

Виробник: Super Stars (DSZH)
Код товару: DSZH_03758

Короткий опис


Ваги заправочні Super Stars ST-RF100 - це надійний і зручний інструмент для точного вимірювання об'єму і маси різних матеріалів при заправці та дозуванні. З їх допомогою ви зможете забезпечити точність та ефективність пр... Читати далі...

Короткі характеристики


Бренд - Super Stars (DSZH)
Країна бренду - Китай
Переглянути всі характеристики

Знайшли дешевше?
5 118 Грн

  • Наявність: На складі

Ваги заправочні Super Stars ST-RF100 - це надійний і зручний інструмент для точного вимірювання об'єму і маси різних матеріалів при заправці та дозуванні. З їх допомогою ви зможете забезпечити точність та ефективність процесу заправки рідин або інших субстанцій. Ось кілька ключових характеристик цих ваг:

  1. Точність вимірювань: Ваги Super Stars ST-RF100 забезпечують високу точність вимірювань, дозволяючи вам контролювати кількість заправленого матеріалу з великою точністю.

  2. Зручність в експлуатації: Легкий у використанні і зручний інтерфейс робить ці ваги ідеальним інструментом для робітників, які займаються заправкою різних контейнерів чи ємностей.

  3. Надійність: Виготовлені з високоякісних матеріалів, ці ваги є міцним та надійним інструментом, придатним для використання в різноманітних умовах.

  4. Компактний дизайн: Компактні розміри дозволяють легко переміщати ці ваги і використовувати їх в різних робочих умовах та місцях.

  5. Функціональність: Забезпечуючи широкі можливості налаштувань і функцій, ваги Super Stars ST-RF100 відповідають різним вимогам і дозволяють адаптувати їх до конкретних завдань.

Ці ваги стануть важливим інструментом для ефективної та точної роботи з різними матеріалами, допомагаючи вам забезпечити якість і ефективність процесів заправки.

1
Бренд Super Stars (DSZH)
Країна бренду Китай

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Ваги Wi-Fi заправочні Super Stars ST-RF100 (до 100 кг, ±0, 05%, точність 5 гр.)

Акції