Обмотчик труб електронний DSZH WK-600 (70-380 об/хв, 27Вт, 12В)

Інформація
Пошук

Обмотчик труб електронний DSZH WK-600 (70-380 об/хв, 27Вт, 12В)

Виробник: Super Stars (DSZH)
Код товару: DSZH_03758

Короткий опис


Обмотчик труб DSZH WK-600 - це електронний інструмент, розроблений для швидкого і точного обгортання труб. З його допомогою ви можете легко і ефективно виконувати завдання по ізоляції труб для забезпечення їхньої надійно... Читати далі...

Короткі характеристики


Бренд - Super Stars (DSZH)
Країна бренду - Китай
Переглянути всі характеристики

Знайшли дешевше?
3 338 Грн

  • Наявність: На складі

Обмотчик труб DSZH WK-600 - це електронний інструмент, розроблений для швидкого і точного обгортання труб. З його допомогою ви можете легко і ефективно виконувати завдання по ізоляції труб для забезпечення їхньої надійності та довговічності. Ось деякі ключові характеристики цього обмотчика:

  1. Регульована швидкість обертання: DSZH WK-600 оснащений регульованим мотором, що дозволяє вам змінювати швидкість обертання від 70 до 380 обертів на хвилину. Це робить його універсальним і придатним для різноманітних завдань.

  2. Потужність: З потужністю 27 Вт, цей обмотчик забезпечує ефективність роботи і швидко впорається з завданнями обгортання труб.

  3. Напруга живлення: Розроблений для роботи з напругою 12 В, DSZH WK-600 може використовуватися в різних умовах та на різних платформах.

  4. Електронний контроль: Електронна система керування дозволяє точно налаштовувати і контролювати процес обмотки для отримання оптимальних результатів.

  5. Зручна робоча рукоятка: Зручна рукоятка сприяє комфортному використанню і підвищує ефективність роботи.

  6. Надійність і довговічність: Зроблений з високоякісних матеріалів, DSZH WK-600 є надійним і довговічним інструментом, який забезпечить стабільну роботу протягом тривалого часу.

Обмотчик труб DSZH WK-600 допоможе вам забезпечити ефективне та надійне обгортання труб, використовуючи передові технології та інженерію.

1
Бренд Super Stars (DSZH)
Країна бренду Китай

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Обмотчик труб електронний DSZH WK-600 (70-380 об/хв, 27Вт, 12В)

Акції