Ventmarket | Фільтр на всмоктування Цена, купить вентилятори в Киеве, Харькове, Днепре, Одессе, Запорожье, Львове. Обзор, описание, продажа

Інформація
Пошук

Фільтр на всмоктування

Фільтр на всмоктування
Фільтр на всмоктування фреону (англ. "suction line filter") використовується в холодильних системах для затримання забруднень і частинок у всмоктуючому лінійному потоці фреону. Цей фільтр розташовується на лінії всмоктування між компресором і теплообмінником (конденсатором), де фреон всмоктується компресором перед його стисненням та подачею в теплообмінник.

Основні функції фільтра на всмоктування фреону включають:

1. **Захист компресора:** Фільтр допомагає запобігти потраплянню в компресор частинок, які можуть викликати знос та пошкодження компресора.

2. **Затримання забруднень:** Він утримує великі частинки, масло та інші забруднення, які можуть бути присутні в системі, щоб підтримувати ефективну роботу.

3. **Підтримка ефективності системи:** Чистий всмоктуючий потік сприяє оптимальній роботі системи холодильника та підтримує високий ККД (коефіцієнт корисної дії).

Зазвичай фільтр на всмоктування фреону може бути замінений під час обслуговування системи або якщо виникають певні проблеми з його ефективністю. Заміна фільтра може варіюватися в залежності від моделі та виробника холодильного обладнання, тому рекомендується звертатися до інструкцій виробника або консультуватися з професійним сервісним центром.

У цій категорії немає товарів.