Ваги заправочні електронні DSZH RCS-50 (до 50 кг, ±0,02%, точність 2 гр.)

Інформація
Пошук

Ваги заправочні електронні DSZH RCS-50 (до 50 кг, ±0,02%, точність 2 гр.)

Виробник: Super Stars (DSZH)
Код товару: DSZH_03758

Короткий опис


Ваги заправочні електронні DSZH RCS-50 - це високоточний інструмент для контролю та вимірювання об'єму різних матеріалів при заправці. Такий пристрій є незамінним для точного дозування рідин або інших субстанцій. Ось дек... Читати далі...

Короткі характеристики


Бренд - Super Stars (DSZH)
Країна бренду - Китай
Переглянути всі характеристики

Знайшли дешевше?
3 738 Грн

  • Наявність: На складі

Ваги заправочні електронні DSZH RCS-50 - це високоточний інструмент для контролю та вимірювання об'єму різних матеріалів при заправці. Такий пристрій є незамінним для точного дозування рідин або інших субстанцій. Ось декілька ключових характеристик цих ваг:

  1. Висока точність вимірювань: DSZH RCS-50 забезпечують високу точність вимірювань, що робить їх ідеальним інструментом для точної контрольованої заправки різних видів резервуарів чи ємностей.

  2. Електронна система: Завдяки електронній системі вимірювань, ці ваги забезпечують швидке та ефективне отримання точних результатів.

  3. Легкість в експлуатації: Інтуїтивний і зручний інтерфейс дозволяє легко користуватися цими вагами, навіть без спеціальної підготовки.

  4. Можливості калібрування: Функція калібрування дозволяє налаштовувати ваги для роботи з різними типами матеріалів і контейнерів.

  5. Надійність та міцність: Зроблені з якісних матеріалів, ці ваги відзначаються надійністю і довговічністю, забезпечуючи стійкість до зносу в умовах робочого середовища.

  6. Компактний дизайн: Компактні розміри роблять ці ваги зручними для переносу і використання в різних ситуаціях.

Ваги DSZH RCS-50 стануть надійним інструментом для тих, хто потребує точного та ефективного дозування матеріалів у різних сценаріях використання.

1
Бренд Super Stars (DSZH)
Країна бренду Китай

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Ваги заправочні електронні DSZH RCS-50 (до 50 кг, ±0, 02%, точність 2 гр.)

Акції